Szakmák Éjszakája program, 2017. április 21.

Szakmák Éjszakája program 2017. április 21-én (péntek) 18:00-22:00 óra között a PRO-DENT-A Fogtechnikai Szakgimnáziumban.

 

Kedves szakmaválasztás előtt álló fiatalok!

Szeretettel várunk benneteket 2017. április 21-én este a Szakmák Éjszakája rendezvényen. Ismerjétek meg a fogtechnikus szakmát, fogtechnikus-képző intézményünket, iskolánkat, próbáljátok ki kézügyességeteket, szakmai alkalmasságotokat, kreatív képességeteket! Ha megtetszik a szakma, várunk nyílt napunkra, amikor felvételizni is lehet.

Tanulj piacképes – az Európai Unióban is elfogadott – fogtechnikus szakmát, ami stabil, jól jövedelmező munkalehetőséget biztosít!

 

Iskolánkról

A PRO-DENT-A Fogtechnikai Szakgimnázium alapítója és fenntartója a Korszerű Fogtechnika Oktatásért Alapítvány. Az alapítók – maguk is jeles fogtechnikus szakemberek, kiváló fogtechnikus mesterek – évek óta részt vesznek az oktatásban. Az iskolát lelkes szakemberek hozták létre 2004-ben azzal a céllal, hogy Szegeden kiemelten magas színvonalú elméleti és gyakorlati fogtechnikus képzést nyújtson. Tanulóink számára lehetőség van külföldi szakmai gyakorlaton való részvételre.

 

Szakmák Éjszakája program (2017. ápr. 21. 18-22 óráig)

Helyszín: Szeged, Csöndes u. 15/1, Pro-Dent-A Fogtechnikai Szakgimnázium
Program rövid megnevezése Program rövid leírása Program típusa
Tanulj piacképes, Európai Unióban is elfogadott fogtechnikus szakmát, amely stabil, jól jövedelmező munkalehetőséget biztosít! Fogtechnikához kapcsolódó a szakma megismerését célzó és a szakma iránti érdeklődés felkeltése. Az érdeklődők kipróbálhatják szakmai alkalmasságukat, kézügyességüket,  vizuális látásmódjukat, kreatív képességüket.  Olyan gyakorlati megoldásokat mutatunk be, melyek alapján meggyőződhetnek az érdeklődő tanulók, hogy mennyire alkalmasak a fogtechnikus szakma elsajátítására. A program során teljesített feladatokkal az előfelvételi lehetőségét is biztosítjuk. bemutató
Az intézmény bemutatása Az intézmény és az iskola életének bemutatása bemutató
Tanlabor bemutatása A tanlabor és a tanlaborban használatos anyagok, eszközök, berendezések és gépek bemutatása bemutató
Szakmai anyagok, szakmai videók vetítése A fogtechnikához kapcsolódó szakmai anyagok és technikák bemutatása bemutató
Rajzolás követése rézvezetéssel A fogtechnikai képzésre történő  jelentkezéskor, a felvételi során használatos  technika bemutatása, kipróbálása szakmakipróbáló
Rajzolás (egy adott ábra 1:1 arányban történő másolása) A fogtechnikai képzésre történő jelentkezéskor, a felvételi során használatos  rajzolási technika bemutatása, kipróbálása szakmakipróbáló
Fogformázás agyagból (egy adott tárgy 1:1 arányban történő mintázása) A fogtechnikai képzésre történő jelentkezéskor, a felvételi során használatos fogformázási technika bemutatása, kipróbálása szakmakipróbáló

A Szakmák Éjszakája weblapon belüli PRO-DENT-A elérhetősége:

http://szakmakejszakaja.hu/index.php

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

*